Vianoce/silvester 2018


Chcel by som týmto bezpredmetným príspevkom popriať celému Admin teamu a blindr uživatelom štastné a veselé vianoce (niekotrým zelené) a ešte úspešnejší rok 2019 ..dúfam,že ho zase celý presedíte za počítačom,ako aj tento.Bacha na obžerstvo,na kosti z kaprov (pokial by sa nejaká pritrafila,treba si spomenúť na mladého hejtera a zachráni vám to život) slobodným mamičkám chcem popriať vela zdaru pri hladaní oteckov z opačného konca slovenska,úchylom a iným mimozemských civilizáciam čo to čítajú nezúfajte a spojte sa,vytvorte jednú velkú flotilu kde budete môcť predávať obnosené spodné prádlo svojich mamiek no a tým normálnym ..nemám čo,.. už sa na vás v práci v Januári tešia.Pokial by ste sa mi chcel niekto verejne ospravedlniť za to že ste mi robili počas roka nervy,kludne,môžete ..nájdete ma 31.12 v Bratislavskom klube Unique buď pod stolom v tom lepšom prípade si možno jeden s vami dám.Pokoj a bratska láska nech je medzi vami ..neožerte sa,hovädá.Peace.
P.S. Tí,čo si dávate aj nejaké novoročné predsavztia ..hlavne chlapi,že začnete chodiť do posilky,aby sa vám už konečne podarilo nejakú na blindri zaujať prajem Vám nech vám to vydrží aspoň do 5. januára.Biceps s vami. :)
User220019986
24/12/2018 - 07:40
0 Like 0 Dislike
Taktiež chcem popriat celému Teamu na Blindru Veselé Vianoce🎅.Všetkým Blinndrakom čo mi dávajú palce hore 👍aj tým čo mi nedajú palec😣 a vlastne veď sú Vianoce aj tým čo mi dali palec dole.👎😞.Tak Veselé Vianoce 🎅🌲🍷🍷
User235293048
23/12/2018 - 23:09
0 Like 0 Dislike
Pripájam sa tiež 🤗
User246067973
23/12/2018 - 23:08
0 Like 0 Dislike
Amen!:-)
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.