Čokolvek


Ako vidite, je to spojenie cokolady a veku, cize je to sladke, najlepsi vek sladkych 17, samozrejme, ze ja mam 19 a to su prvocisla...proste iluminati...je to tu samy random shit a kedze okrem toho, ze je tu asi 100000 tem, tak vo vacsine nie su ani prispevky, kedze blindr to tu cisti, takze by som chcel zalozit taky "spam" kde by sa dalo pokecat o vsetko, diki :)
User44837469
20/08/2016 - 17:28
0 Like 0 Dislike
Ahoj drahý,
Volám sa Wendy Raymond, zo Spojených štátov amerických vojsk, videl som váš profil tu a zdvihol záujem o vás, a ak vám nevadí, že budem rád, aby ste odpovedať späť cez môj e-mail
(misswendyraymond001 at outlook.com)
za účelom výmeny obrázkov a pre lepšie hovoriť.
Vďaka
Wendy Raymond!
..................
Hello dear,
My name is Wendy Raymond, from the United States of American army, I saw your profile here and picked interest in you and if you don't mind i will like you to reply back through my e-mail
(misswendyraymond001 at outlook.com)
in order to exchange pictures and for a better talk.
Thanks
Wendy Raymond!
User36934926
21/06/2016 - 19:47
0 Like 0 Dislike
Ppč
mato6t
14/06/2016 - 22:14
0 Like 0 Dislike
Je tu niekto (jasne, chceme sa tu zozanmit a veci okolo toho) ale okrem toho, ma tu niekto zaujem o pokec v anglictine? chcel by som si ju precvicit/zdokonalit a som dost lame, takze cim lepsie vies, tym lepsie pre mna keby nieco, tak mi napis
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.