Blindr vtipi SK/CZ.


Najlepši vtim ohodnotim ??
Nezadany-PO
14/10/2022 - 01:27
0 Like 0 Dislike
Z vezenia vyjde Alkoholik fajčiar a buzerant. A bolo im povedane že ak sa vratia k starim zvykom tak zomru. Prvy alkoholik hneď utekal do krčmi dal si prveho panaka a zomre. Tak idu po ceste fajčiar a buzerant fajciar ide zo zeme zodvihnuť ohorok cigarety keď tu ho hneď varuje buzerant. Počuj ak sa zohneš po toho špaka zomrieme obaja 😄😄
Nezadany-PO
14/10/2022 - 01:22
0 Like 0 Dislike
Začnem ja.. Jde jebtiška v taxsiku a hovoři takxikaři. Pane taxikaři mužu vam ho vyhulit?? A on ji řika neee ja sem kňez. A ona mu nato. To nevadi ja sem Karel ajedu na koncert 😄😄
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.