aka odrbat gadze


no tak to ma vac sposobis

sposob-A: ked ide bicykel tak tam musa bit 2 romale ,1. vyskoci a kopne gadza do hlavy a to ta 2. ucorne biciklistis

sposob-B: omracic gaze kere robaa a ucornut im loveee

sposob-C, sposob-D, sposob-E, sposob-F, sposob-G.......... sa mi tec nechce pisat



tak ked najdete i ine sposobi OKREM - sposob-X: napichnut gadze na noz a ucornut love. tak to napiste
User43529327
20/08/2016 - 16:26
0 Like 0 Dislike
Ahoj drahý,
Volám sa Wendy Raymond, zo Spojených štátov amerických vojsk, videl som váš profil tu a zdvihol záujem o vás, a ak vám nevadí, že budem rád, aby ste odpovedať späť cez môj e-mail
(misswendyraymond001 at outlook.com)
za účelom výmeny obrázkov a pre lepšie hovoriť.
Vďaka
Wendy Raymond!
..................
Hello dear,
My name is Wendy Raymond, from the United States of American army, I saw your profile here and picked interest in you and if you don't mind i will like you to reply back through my e-mail
(misswendyraymond001 at outlook.com)
in order to exchange pictures and for a better talk.
Thanks
Wendy Raymond!
User35688924
10/08/2016 - 19:38
0 Like 0 Dislike
dik tu su ale fasa zmaky so
User35688924
10/08/2016 - 19:37
0 Like 0 Dislike
dik napiste to ta komentaris kanes gadzo
User35688924
05/08/2016 - 11:39
0 Like 0 Dislike
jooooj more ty si sa vytahol , ale zapudol si na sposobis-H: ponuknut sa ze na to ta poli gadzovom budem robat ale ja mu to cornem cesto so tam ten gadzo ma a ked sa zandaris bude zeptavat tak ja waker dza ando mindio ke dia ando buti bo ja socalka nebude mat na dafky
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.