Blindr
sk cz si en

Aký dobrý film ste naposledy videli ?


Tak sa chválte.Stačí nazov,stručný popis o čom je a žanér :) Nemám čo pozerať :D
User237889614
23/12/2018 - 21:00
0 Like 0 Dislike
Tiché miesto... práve pozerám
User245709020
23/12/2018 - 20:59
0 Like 0 Dislike
Fetaci za mrezami
Fr3nky
23/12/2018 - 20:57
1 Like 0 Dislike
Drakula neznama legenda
User24672
23/12/2018 - 17:27
0 Like 0 Dislike
Dead Trigger (2017) ..Dalšia v poradí tohotoročná zombie vyvražďovačka.Za posledné roky je podobných filmov velmi vela.Tento film som si pozrel iba kvoli Doplhovi Lundgrenovi no nechápem ako sa mohol na niečo takéto nahovoriť,aspoˇže ten mrazivý a sebavedomí úškrn mu nezmizol.Príbehová klasika ..Jednotka SIF povolala skupinu mladých ludí (prevažne PC typy) na misiu do vedeckého laboratória,odkial majú priniesť ostatních čo prežili a nejaký špeciálny DNA liek,ako alternatívny začiatok navého života.Film neurazí ale ani nepoteší ...max na jedno pozretie 6/10 len kvoli Doplhovi.
User243047938
22/12/2018 - 17:03
0 Like 0 Dislike
Snehulienka jednoznacne
User24672
22/12/2018 - 17:02
0 Like 0 Dislike
Bird box (201 ..Netlix v poslednej dobe tuším nahadzuju svoju pravú filmársku kvalitu a stále stúpa ..Konečne nejaký vydarený scifi ultimejt survajvl kde mi ani žiadná krvilačná kokotina nechýbala ale stačilo aj obyčajné šuchotajúce lístie.Nejaká svetová invázia zrazu spustoší svet a ludom z toho začína postupne prejebávať (niečo ako keď epl vidá nový ajfón) Jediné čo mi na filme vadilo boli striedajúce sa pasáže na rieke a v dome,ale koniec to patrične vynahradil. Zvlášť plus dávam za nestárnucú sexi Sandru bárs aj celá zadrbaná a konečne normálny maloletý herci ktorý ma neotravovali celý film revaním ..možno by som pridal viac akcie,ale celkom spokojnosť. Silno odporúčam 9/10
User24672
19/08/2018 - 17:03
0 Like 0 Dislike
Upgrade (2018 ) ..Poznáte ten pocit keď prídete domov na aute ktoré ste nešoférovali vy,keď vám roboti varia obed a zatvárajú dvere na izbe ? Parádna béčková snímka ktorá ukazuje ako by som si to napríklad predstavoval aj ja možno už o 20 rokov.Biomechanika pod kožou ludského tela,autá bez vodičov,čipy ktoré ovládajú ludské telo.Hlavnému hrdinovi zabijú manželku a on sa vydáva na cestu pomsty,klasická americká tému,ale film si jednoducho musíte zapnúť lebo jednoducho tam je všetko moderné a originálne ..vychytané akčné scény,čierny humor počítača a hlavne výkon hlavného hrdinu vozíčkára ma príjemne prekvapili až dostali do kolien ..Viac takých filmov a nebude treba ani sociálne siete 10/10
User24672
11/07/2018 - 12:46
0 Like 0 Dislike
Calibre (2018 ) ..Tento krát trpký thriller z krásneho prostredia nejakej zabudnutej anglickej dedinky kam si víjdu spoločne 2 velmi dobrý kamaráti na víkendový výlet ..Miesto žien idú loviť divinu,čo je dosť nahovno lebo nie sú na zahodenie.Po prechlastanej a presúloženej noci sa obaja zobudia s opicou a idú si do lesa zastrielať.Tu nastane zlom.Mladík trafí miesto srnčej hlavy (už som hlavou varil guláš) kotrbu nejakého malého decka,ktoré mi akurát vletelo do mušky.V tom dobehne otec,ktorého na obranu zastrelí ďalší z tých 2 kamošov.Malér je vonku ..aby si zakryli stopy,vracajú sa nas5 do lesa a oboch zahrabú.Dedinou sa rýchlo začnu šíriť fámy,že otec so synom sa nevrátili a keďže sú tam všetci ako rodina začne sa pátracia akcia na ktorú sú donútený ísť aj obaja mladíci.Pomocou psa nájdu mrtvoly a v tom sa začne chvílková naháňačka po nočnom lese s autami ..Najprv dostanú jedného s doma čakajúcou manželkou ktorá je tehotná a potom aj toho druhého ..Ako mnohopočetná rodina sa skupina ludí žijúcich na dedine rozhodne že mladíkový s rodinou dajú nakoniec šancu žiť s tým,že musí odbachnúť svojho najlepšieho kamoša,čo sa aj stalo ....9/10 Fantázia.
User24672
07/07/2018 - 17:43
0 Like 0 Dislike
The domestics (201 ..Po dlhšom čase celkom slušné road movie kde sa snaží manželský pár utiecť na vidiek za rodinou behom hodiny a pol cca 200km ..Aj sa im to podarí,lenže na základe neznámej nákazy sa svet zbláznil a ludom začali akosi jebať ..Popri zábavnom úteku z domu do domu sa manželia stretávajú s rôznymi pofidernými gangami,staarými uchylákmi bažiacich po voňavích kurvičkách atd .. Vo filme je velmi vela akcie krvy strielania a taktiež ma prekvapili niektoré masky levov,zubrov a rôzne iné ..Celý film okoreňuje výborný kokot,ktorý tam občas šupne do rádia nejakú tú podarenú hlašku k aktuálnej epidemickej situácii v okolí a taktiež soundtrack nesklamal. 7/10
User24672
27/05/2018 - 18:31
0 Like 0 Dislike
Neznamy vojak (2017) ..Tentokrat paradny film od finskych tvorcov z cias historie a vojenskych nepokojov.Skupina finskych hrdinov co doma nechali zeny a deti sa vydali branit svoju vlast a spolocnymi silami vo finskej aktivnej vojenskej rote chrania svoje vecne rusmi napadane uzemie ..Najprv slavna Karelia potom prestrelky na hraniciach a nakoniec az prienik do samotneho ruska ..Samotne postavi hraju odlisne povahy a samozrejme plusom su krasne prostredia v okopoch samotnych hustych lesoch alebo aj v zamaskovany v bielych overaloch v zasnezenej lesnej krajine.Samozrejme vybuchujuci naloze,granaty a strelba z guometov tomu dodavaju spravny vojensky smrc ..Jedine co musim z tohoto vojenskeho velkofilmu vytknut bolo strasne malo krvi na moj vkus a tiez sa mi nepacili sovietske tanky t-54,kedze ich mali urcite na vyber viac co ruska technika ponuka Inak 8/10
Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých zariadení, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely a na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklám. Niektoré informácie môžu byť poskytnuté aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Ak budeš pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že ti vyhovuje aktuálne nastavenie. Nastavenie si môžeš kedykoľvek zmeniť vo svojom prehliadači, čím však výrazne obmedzíš funkčnosť našich stránok.